خانه » چرا تحصیل در روسیه
چرا تحصیل در روسیه
چرا تحصیل در روسیه

چرا تحصیل در روسیه

چرا تحصیل در روسیه؟

روسیه بزرگترین کشور در جهان است که بیش از شش میلیون مایل زمین را پوشش می دهد. روسیه تمام شمال آسیا را پوشش می دهد و نه منطقه زمانی مختلف را پوشش می دهد.

 پس چرا در روسیه تحصیل میکنید؟

تحصیل در روسیه یک انتخاب مردمی برای دانشجویان بین المللی است که دارای منافع بسیاری است مانند ادبیات، هنر، تاریخ و یا مطالعات زبان روسی. دانشجویان بین المللی در روسیه یک آموزش عالی با کیفیت در محیط های متنوع فرهنگی دریافت خواهند کرد.

تنوع فرهنگی

جمعیت روسیه شامل بیش از ۱۶۰ گروه قومی مختلف است که به بیش از ۱۰۰ زبان مختلف صحبت می کنند. زبان رسمی کشور روسیه روسی است که اکثریت مردم آن را صحبت می کنند، اما زبان های محبوب دیگر نیز عبارتند از تاتار و اوکراین. دانشجویان تعجب می کنند که چطور تحصیل در روسیه به محیط فرهنگی غنی ای توسط جمعیت باور نکردنی روسیه تبدیل شده است.

روسیه از از معدود کشورهایی است که بیش از نیمی از جمعیت و ساکنان آن دارای مدارج و تحصیلات عالی و دانشگاهی می باشند، روس ها دارای رویه های  آموزشی بسیار غنی و  سنتی هستند. دانشگاه های روسیه جهت تحصیل به دانشجویان خود خدمات رفاهی و اجتماعی در اختیارشان قرار می دهد و  شرایط زندگی ایده عالی محیا می سازد، دانشگاه های روسیه متخصصین بسیاری در حوزه های مختلف علوم پزشکی، مهندسی و انسانی را آموزش می دهد و همیشه موسسات آموزش عالی و پژوهشی روسیه در رتبه بندی های ببین المللی قرار دارند.

تحصیل در روسیه برای دانشجویان خارجی بسیار ارزان تر از کشور های اروپایی نظیر انگستان و لهستان و مجارستان و کشور آمریکا است. علاوه بر این، در بعضی از موارد  دانشجویان ممتاز بین المللی فرصت تحصیل در روسیه را به صورت رایگان و دریافت هزینه از بودجه دولت را پیدا میکنند.

هر سال روسیه از سراسر جهان، از نزدیک به ۱۷۰ کشور، دانشجو می پذیرد و شما هم می توانید به آسانی با کمک ما به جمع آنها ملحق شوید.