خانه » روسیه » افزایش بهای بلیط هواپیما به روسیه برای جام جهانی ۲۰۱۸

افزایش بهای بلیط هواپیما به روسیه برای جام جهانی ۲۰۱۸

بلیط هواپیما به روسیه برای طرفداران خارجی در زمان جام جهانی فوتبال تا ۲.۷ برابر گرانتر خواهد شد.

آژانس مسافرتی وان تو تریپ در این خصوص اطلاع داد.
در این اطلاعیه آمده است: « آنالیز با مقایسه ی دو شاخص صورت گرفته است. در ابتدا قابل دسترس ترین برنامه ها برای خرید بلیط و پرواز از پایتخت کشورهای شرکت کننده در جام جهانی به مسکو طی دو ماه تا آغاز بازی های (۱۴ آوریل) و سپس در روز افتتاحیه (۱۴ ژوئن) بررسی شدند. در مورد اول قیمت متوسط از ۳۰ کشور به پایتخت روسیه ۲۹.۴۷ هزار روبل و در مرحله ی دوم با رشد ۳۷ درصدی یعنی تا ۴۰.۴ هزار روبل وجود داشت. »
افزایش قیمت بلیط هواپیما از ۲۹ کشور ثبت شده است و تنها پرواز از توکیو به مسکو در این بین مستثنی است. بلیط ها از پایتخت کشورهای آلمان، بریتانیا، اسپانیا، ایران و مکزیک بیش از دوبرابر افزایش را نشان می دهد. بلیط از پایتخت مکزیک به مسکو در زمان افتتاحیه بازی ها حداقل ۱۰۵ هزار روبل است که به معنای افزایش ۲.۷ درصدی است. »
گرانترین بلیط در تاریخ جام جهانی به سمت سن پترزبورگ از سیتلا با قیمت ۹۵.۵ هزار روبل فروخته شد. ارزانترین بلیط از سوچی به مسکو بود که با قیمت ۲۸۰۰ روبل خریده شد.

مسابقات جام جهانی فوتبال از روز ۱۴ ژوئن تا ۱۵ ژوئیه ۲۰۱۸ در ۱۲ استادیوم در ۱۱ شهر روسیه از جمله مسکو، کالینین گراد، سن پترزبورگ، ولگاگراد، کازان، نیژنی نووگورود ، سامارا، سارانسک، روستوف نا دونو، سوچی و یکاترینبورگ برگزار خواهد شد.
در چارچوب مسابقات جام جهانی، تیم ملی فوتبال ایران در نخستین رویارویی خود در روز ۱۵ ژوئن در سن پترزبورگ در مقابل مراکش بازی خواهد نمود. سپس تیم ملی ایران در تاریخ ۲۰ ژوئن در شهر کازان با تیم ملی فوتبال اسپانیا بازی خواهد کرد. در نهایت در تاریخ ۲۵ ژوئن، بازی نهایی ایران در مقابل پرتغال در مرحله نخست جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در سارانسک برگزار می گردد.

منبع: اسپوتنیک

مطالب پربازدید: تحصیل در روسیه

دیدگاه خود را بیان کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های موردنیاز علامتگذاری شده اند *

*

11 + 4 =